Onze experts

Experts in groener leven

Onze mensen zijn gemotiveerd. Enthousiaste en betrokken medewerkers die gedreven zijn om samen iets te realiseren. We willen met groen maatschappelijke vraagstukken helpen oplossen, zoals klimaatverandering, sociale achterstanden, gezondheidsproblemen, waterbeheersing en biodiversiteit. Onze mensen gaan voor groen, voor huidige en toekomstige generaties.

Experts idverde Advies

Albert Jan kerssen - 2020
Albert Jan Kerssen

Vestigingsmanager

T: 06 53 22 34 74
E: albertjan.kerssen@idverde.nl

“Bouwen aan groen door bouwen met groen doen wij op het hoogste niveau.”
Anouk GLoudemans
Anouk Gloudemans

Technisch Adviseur

T: 073 205 1148
E: anouk.gloudemans@idverde.nl

“Samen werken aan een groenere en leefbare openbare ruimte!”
Anouk van der Palen
Anouk van der Palen

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 06 82 37 16 83
E: anouk.vd.palen@idverde.nl

“Groen is meer dan slechts een kleur, groen is een visie op een leefbare wereld!”
Arjan Raaijmakers
Arjan Raaijmakers

Technisch Adviseur

T: 06 12 34 86 56
E: arjan.raaijmakers@idverde.nl

“Iedere dag een beetje meer groen.”
Arjan Schoenmakers
Arjan Schoenmakers

Senior Projectleider Ecologie & Natuurwetgeving

T: 06 12 29 18 22
E: arjan.schoenmakers@idverde.nl

Aron Straver
Aron Straver

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: aron.straver@idverde.nl

“Vormgever van de vitale en duurzame stad. ”
Bart Joosten
Bart Joosten

Projectmedewerker

T: 0475 74 52 31
E: bart.joosten@idverde.nl

website - Bas verbeek
Bas Verbeek

Projectleider GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: bas.verbeek@idverde.nl

“GEO-informatie vormt de bron van onze toekomstige groene duurzame leefomgeving!”
Ben Groenen
Ben Groenen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 53 83 90 22
E: ben.groenen@idverde.nl

“Samen met collega’s en betrokkenen gaan voor een aantrekkelijke groene buitenruimte.”
Bram Kleverwal
Bram Kleverwal

Adviseur GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: bram.kleverwal@idverde.nl

“Beeld zegt meer dan 1000 woorden.”
Cati Smulders
Cati Smulders

Adviseur Ecologie

T: 06 10 62 93 11
E: cati.smulders@idverde.nl

“Groenbeheer, ecologie en techniek samen maken mijn werk een feestje!”
David Mulderij
David Mulderij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 055 312 40 70
E: david.mulderij@idverde.nl

Dennis van Heumen
Dennis van Heumen

Projectleider sr. Voorbereiding & Realisatie

T: 06 53 25 00 15
E: dennis.v.heumen@idverde.nl

“Samen met leuke collega’s werken aan uitdagende en gevarieerde projecten!”
Duco Bosma 244x244
Duco Bosma

Tuin- en landschapontwerper

T: 06 82 05 33 77
E: duco.bosma@idverde.nl

“Wat stevig in de bodem staat, is niet te ontwortelen.”
Edwin Eding
Edwin Eding

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 82 51 93 76
E: edwin.eding@idverde.nl

“Samen streven we naar een groene en (be)leefbare openbare ruimte.”
Elwin Kok
Elwin Kok

Technisch Adviseur

T: 0348 50 71 10
E: elwin.kok@idverde.nl

“De waarde van groen als startpunt voor de inrichting en het beheer van onze toekomstige leefomgeving.”
Erik van der Velden
Erik van der Velden

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 06 53 81 72 83
E: erik.vd.velden@idverde.nl

“Met persoonlijke aandacht en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen.”
Erwin Bennekom
Erwin van Bennekom

Adviseur Ecologie

T: 06 30 35 34 18
E: erwin.v.bennekom@idverde.nl

“Door toepassing van groene initiatieven een steentje bijdragen aan een duurzame samenleving.”
Femke Cnossen 244x244
Femke Cnossen

Projectmedewerker

T: +31 55 312 40 70
E: femke.cnossen@idverde.nl

Fleur Vos
Fleur Vos

Technisch Adviseur

T: 06 30 58 98 64
E: fleur.vos@idverde.nl

“Meedenkend aan een passende (groene) oplossing!”
Frank Molin
Frank Molin

Projectleider

T: 06 30 24 39 49
E: frank.molin@idverde.nl

“Het gevarieerd werk tussen stedelijk en landschappelijk groen met steeds weer nieuwe uitdagingen.”
Frank Juriën Dam
Frank-Juriën Dam

Landschapsarchitect

T: 06 58 78 54 42
E: frank-jurien.dam@idverde.nl

“Mens én dier laten floreren in een gezonde leefomgeving, nu en in de toekomst”
Gerry Wijnen 1
Gerry van Wijnen

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: gerry.v.wijnen@idverde.nl

“Groen is altijd goed!”
Glenn Gijzen
Glenn Gijzen

Projectmedewerker techniek

T: 06 82 05 50 36
E: glenn.gijzen@idverde.nl

“Samen werken aan een duurzame groene leefomgeving”
Hans Luiten
Hans Luiten

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 53 67 62 38
E: hans.luiten@idverde.nl

“De natuur dichter bij de mensen brengen, en andersom. Dát is mijn ideaal.”
Ingeborg Bax
Ingeborg Bax

Adviseur Ecologie

T: 06 51 31 90 12
E: ingeborg.bax@idverde.nl

“Ecologie in de dagelijkse praktijk.”
Jan Paul Valkenburg
Jan-Paul van Valkenburg

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: jan-paul.valkenburg@idverde.nl

“Spelenderwijs ontdekt jong en oud dat beplanting niet alleen is om naar te kijken.”
Jannie_Vos
Jannie Vos

Vestigingsmanager

T: 06 82 94 80 44
E: jannie.vos@idverde.nl

“Gezamenlijk met een team van professionals werken aan de vergroening van onze maatschappij, daar ga ik voor!”
Jeffrey Raijmakers
Jeffrey Raijmakers

Adviseur Ecologie

T: 06 82 78 12 88
E: jeffrey.raijmakers@idverde.nl

“De natuur een stem geven en zo de biodiversiteit in Nederland te versterken en te vergroten.”
Jeffrey Willems
Jeffrey Willems

Adviseur Ecologie

T: 06 83 00 90 60
E: jeffrey.willems@idverde.nl

“Meten is weten, zeker in de natuur!”
Jeroen Smits
Jeroen Smits

Adviseur Sport

T: 06 25 09 82 96
E: jeroen.smits@idverde.nl

“In sport(advies) wordt met details het verschil gemaakt.”
Jeroen Willems
Jeroen Willems

Technisch Adviseur

T: 06 82 97 95 45
E: jeroen.willemse@idverde.nl

“Mijn steentje bijdragen aan een duurzame groene leefomgeving. ”
Jirina Verkuijlen-Quist
Jirina Verkuijlen-Quist

Adviseur Spelen

T: 06 22 47 46 38
E: jirina.verkuijlen-quist@idverde.nl

“Kinderspel is mijn uitdaging!”
Logo - idverde Advies
Jolanda Willems

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 312 40 70
E: jolanda.willems@idverde.nl

Julia van der Heijden
Julia van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 06 30 14 07 44
E: julia.vd.heijden@idverde.nl

“Het klimaatprobleem is geen probleem voor morgen, maar wel een probleem voor gisteren.”
karin Ekker
Karin Ekker

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: karin.ekker@idverde.nl

“Variatie van elke dag maakt werken bij idverde Advies leuk en afwisselend.”
Kim Ophey
Kim Opheij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 12 59 31 84
E: kim.opheij@idverde.nl

“Uw wensen vertalen naar maatwerk voor onderhoud en ontwikkeling van de buitenruimte.”
Kimberly Hofstede
Kimberly Hofstede

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 82 53 75 13
E: kimberly.hofstede@idverde.nl

“Iedereen moet kunnen genieten van een mooie, groene omgeving dicht bij huis!”
Lars Tamboer
Lars Tamboer

Vestigingsmanager

T: 06 53 32 75 68
E: lars.tamboer@idverde.nl

“Met innovatieve oplossingen geef ik invulling aan de groene uitdagingen van de toekomst.”
Laura Kooijman
Laura Kooijman

Adviseur Ecologie

T: 06 82 64 39 32
E: laura.kooijman@idverde.nl

“De natuur doet niets zonder doel, laten we daar een voorbeeld aan nemen!”
Levi Drenth - 2021
Levi Drenth

Adviseur Sport

T: 046 436 08 50
E: levi.drenth@idverde.nl

“Groene, duurzame sportparken, dat heeft de toekomst!”
Maartje Staal
Maartje Staal

Adviseur Ecologie

T: 0348 507 110
E: maartje.staal@idverde.nl

“Een groenere wereld maken we samen.”
Maik Gijsen
Maik Gijsen

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: maik.gijsen@idverde.nl

“Groener denken, groener doen, groener leven.”
Mark van Oorschot
Mark van Oorschot

Adviseur Ecologie

T: 06 83 26 91 30
E: mark.v.oorschot@idverde.nl

“De natuur biedt inspiratie voor innovatie.”
Marlies Rijken
Marlies Rijken

Landschapsarchitect

T: 06 83 05 92 85
E: marlies.rijken@idverde.nl

“Ontwikkel plannen waarbij de mens en natuur elkaar tegenkomen voor jong en oud.”
Logo - idverde Advies
Martijn Jansma

Adviseur GIS

T: 06 82 54 11 80
E: martijn.jansma@idverde.nl

“Samen zicht en inzicht krijgen in het groen om ons heen.”
Matthias Koster
Matthias Koster

Adviseur Ecologie

T: 06 83 16 74 23
E: matthias.koster@idverde.nl

“Draagvlak voor natuur is de basis voor natuurbescherming.”
Logo - idverde Advies
Megan Beunk

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: megan.beunk@idverde.nl

Michiel Strik
Michiel Strik

Technisch Adviseur

T: 06 82 34 20 79
E: michiel.strik@idverde.nl

“Samen op zoek naar een groenere toekomst.”
Mieke Latijnhouwers
Mieke Latijnhouwers

Projectleider Planvorming & Strategie

T: 06 22 16 69 73
E: mieke.latijnhouwers@idverde.nl

“Wij geven vorm aan een groener leven, ontwerp waar het leven centraal staat!”
Milena Koumans
Milena Koumans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 046 436 08 50
E: milena.koumans@idverde.nl

“Groen participeert – Groen ambieert – Groen innoveert.”
Miriam Spermon
Miriam Spermon

Adviseur Beplantingen

T: 06 12 34 47 23
E: miriam.spermon@idverde.nl

“Verrassen, passend groen.”
Monique Kuijstermans
Monique Kuijstermans

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 06 82 47 38 45
E: monique.kuijstermans@idverde.nl

“Een schets brengt het ontwerp tot leven.”
Nasim Duives
Nasim Duives

Adviseur Groenbeleid

T: 06 831 842 29
E: nasim.duives@idverde.nl

“Altijd op zoek naar het beste voor mens, dier en plant.”
Nathalie Obrusnik
Nathalie Obrusnik

Projectmedewerker

T: 046 436 08 50
E: nathalie.obrusnik@idverde.nl

“Mijn missie is om overal een groene voetafdruk achter te laten, mens en natuur met elkaar te verbinden en natuur te beschermen”
Logo - idverde Advies
Nymfe van Boekel

Adviseur Beleid

T: 06 82 77 56 08
E: nymfe.v.boekel@idverde.nl

“Groen doet leven!”
Paul_van_der_Doelen
Paul van der Doelen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: paul.vd.doelen@idverde.nl

“Samen werken naar de groene stip aan de horizon.”
Peter van Oosten
Peter van Oosten

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: peter.v.oosten@idverde.nl

“Het bos van de toekomst zit in een vandaag geplant zaadje.”
Ralph van de Pol
Ralph van de Pol

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 046 436 08 50
E: ralph.vd.pol@idverde.nl

“Wonen / werken in een groene omgeving werkt heilzaam!”
Ron van der Heijden
Ron van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: ron.vd.heijden@idverde.nl

“Ieder project vraagt een passende oplossing op maat. Groen vormt voor mij de rode draad”
Rozemarijn Weges-Pera
Rozemarijn Weges-Pera

Ontwerper Spelen

T: 06 30 14 54 11
E: Rozemarijn.Weges-Pera@idverde.nl

“Echte avonturen kun je niet downloaden. Laat alle kinderen buiten spelen. ”
Sandra de Haan
Sandra de Haan

Technisch Adviseur

T: 06 30 60 08 24
E: sandra.d.haan@idverde.nl

Saskia Wielenga
Saskia Wielenga

Projectleider

T: 06 10 59 03 79
E: saskia.wielenga@idverde.nl

“Proceskennis is essentieel voor het versterken van natuur in projecten.”
Shirali Vaidya
Shirali Vaidya

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: shirali.vaidya@idverde.nl

“Green is a way of life ”
Stefan de Klepper
Stefan de Klepper

Adviseur Ecologie

T: 06 10 35 90 83
E: stefan.d.klepper@idverde.nl

“Wat is een huisje, zonder boompje en beestje?”
Theresia van den Bogaard
Theresia van den Bogaard

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 06 82 33 73 10
E: theresia.vd.bogaard@idverde.nl

“De primaire kleur van het leven is groen.”
Tim Boesten
Tim Boesten

Adviseur Techniek

T: 046 436 08 50
E: tim.boesten@idverde.nl

“Groen leeft en inspireert voor een duurzame en gezonde toekomst!”
Ursula 244x244
Ursula Jeromin

Office Manager

T: 073 205 11 00
E: Ursula.Jeromin@idverde.nl

“Groen is de kleur van harmonie, straalt positiviteit en vernieuwing uit!”
Victor Hurxkens
Victor Hurxkens

Projectmedewerker

T: 06 82 05 72 90
E: victor.hurxkens@idverde.nl

“Een groene en duurzame omgeving voor mens en natuur! ”
Vincent Paulissen
Vincent Paulissen

Projectmedewerker

T: 046 437 95 96
E: vincent.paulissen@idverde.nl

“De beste ideeën ontstaan niet, deze komen buiten binnen.”
Wendy Hopmans
Wendy Hopmans

projectleider Omgevingsbeheer

T: 06 10 05 89 88
E: wendy.hopmans@idverde.nl

“Het is voor mij een uitdaging om de balans te zoeken tussen overheidsambities en burgerbelangen.”
Logo - idverde Advies
Wesley van den Broek

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: wesley.vd.broek@idverde.nl

“Van grijs en groen één samenhangend geheel maken, dat is voor mij de uitdaging!”
Wilco van Heerewaarden
Wilco van Heerewaarden

Business Unit Manager

T: 06 23 51 93 37
E: wilco.v.heerewaarden@idverde.nl

“Mijn missie is zowel klanten als collega’s inspireren: GROEN laat jou en je project groeien!”
Wouter van Vijfeijken
Wouter van Vijfeijken

Adviseur Ecologie

T: 046 43 60 850
E: wouter.v.vijfeijken@idverde.nl

Zef Hermans
Zef Hermans

Adviseur Ecologie

T: 06 83 00 02 01
E: zef.hermans@idverde.nl

“Een positieve omslag naar een bebouwde omgeving die een meerwaarde vormt voor natuur.”

Experts idverde Bomendienst

Arnold Lieferink
Arnold Lieferink

Medewerker Werkplaats sr.

T: 055 599 94 44
E: arnold.lieferink@idverde.nl

Arnold Meulenbelt (180619BTL-3168A)
Arnold Meulenbelt

Hoofd Boomtechnisch Advies

T: 06 12 51 33 10
E: arnold.meulenbelt@idverde.nl

“De waarde van groen begint bij de groeiplaats!”
Bart van Tilburg_180619BTL-3221A
Bart van Tilburg

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 22 90 25 69
E: bart.v.tilburg@idverde.nl

“Voor bijna elke situatie geldt; dat de praktische oplossing vaak de beste is!”
Dennis van Herpen
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Djazzy van der Pijl

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 25 54 24 73
E: djazzy.vd.pijl@idverde.nl

Ellen_Zwartkruis_180619BTL-3333A
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@idverde.nl

Erik Ganzeboom
Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: erik.ganzeboom@idverde.nl

Freerk Oldenburger
Freerk Oldenburger

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 89 64 19
E: freerk.oldenburger@idverde.nl

“Laten we bomen bewaren voor onze (klein-)kinderen zodat ook zij kunnen genieten van hun indrukwekkende pracht en een leefbare wereld.”
Logo - idverde Bomendienst
Gijs van Leeuwen

Leerling Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: gijs.v.leeuwen@idverde.nl

Guido Mulder
Guido Mulder

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@idverde.nl

Harmen_190726BTL-0576A
Harmen van der Meulen

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 82 14 11 76
E: harmen.vd.meulen@idverde.nl

“Stel jezelf de vraag waarom iets gebeurt, in de analyse van een vraag ligt vaak de basis voor het antwoord.”
Jelmer Barhorst
Jelmer Barhorst

Hoofd Uitvoering

T: 06 30 50 48 71
E: jelmer.barhorst@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Joost Jasperse

Leerling Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: joost.jasperse@idverde.nl

Joost valkenburg
Joost Valkenburg

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: joost.valkenburg@idverde.nl

Jort Bosman
Jort Bosman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: jort.bosman@idverde.nl

Laurens Kamphorst
Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@idverde.nl

Maarten Lonenborg
Maarten Lunenborg

Voorman A Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@idverde.nl

Marc Lansink
Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
E: marc.lansink@idverde.nl

“Actief zijn over de volle breedte van het vakgebied, van beleid tot verplanten, draagt bij aan een groenere, boomrijke omgeving.”
Marc Spijkerman
Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@idverde.nl

Martijn van der Maarel
Martijn van der Maarel

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 61 98 14
E: martijn.vd.maarel@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Monique Boerboom

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: monique.boerboom@idverde.nl

Ren Lagerweij
Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 055 599 94 44
E: ren.lagerweij@idverde.nl

Rob van Dreumel
Rob van Dreumel

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: rob.v.dreumel@idverde.nl

Robert Prins_180619BTL-3214A
Robert Prins

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 10 01 27 25
E: robert.prins@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Robin van Milligen

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: robin.v.milligen@idverde.nl

Ron Schraven - 2020
Ron Schraven

Hoofd Boomziekten & Aantastingen

T: 06 20 96 31 62
E: ron.schraven@idverde.nl

“Kennis verbinden met de praktijk is waar wij de meerwaarde vinden en toepassen.”
Stefan Doesburg
Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@idverde.nl

Tom Putman
Tom Putman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.putman@idverde.nl

Tom Verstraten
Tom Verstraten

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.verstraten@idverde.nl

Wesley Huibertse
Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@idverde.nl

Experts idverde Realisatie

Andre Hingstman
André Hingstman

Vestigingsmanager

T: 0411 62 21 14
E: andre.hingstman@idverde.nl

Arjan Dans
Arjan Dans

Vestigingsmanager

T: 06 51 50 33 00
E: arjan.dans@idverde.nl

Casper Hubers
Casper Hubers

Vestigingsmanager

T: 030 240 96 44
E: casper.hubers@idverde.nl

240 x 240 Gertjan Klein Legtenberg
Gertjan Klein Legtenberg

Vestigingsmanager

T: 06 22 46 64 23
E: gertjan.kleinlegtenberg@idverde.nl

“Door onze expertise in te zetten, maken wij de verbinding tussen de mooie natuur en uw project. ”
Gerwin Poelman
Gerwin Poelman

Vestigingsmanager

T: 0591 63 00 80
E: gerwin.poelman@idverde.nl

Harry van Heeswijk
Harry van Heeswijk

Vestigingsmanager

T: 06 58 81 29 82
E: harry.v.heeswijk@idverde.nl

Joost_BTL Venray portretten-11
Joost Kreijn

Regiomanager Zuidoost

T: 06 20 00 67 10
E: joost.kreijn@idverde.nl

Jos Spooren
Jos Spooren

Vestigingsmanager

T: 06 53 29 72 46
E: jos.spooren@idverde.nl

244x244
Klaas Jager

Projectleider sr.

T: 06 82 99 17 78
E: klaas.jager@idverde.nl

“Met persoonlijke overtuiging en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen en opdrachten.”
Martin Wigger
Martin Wigger

Productmanager Business & Industry

T: 06 82 48 14 52
E: martin.wigger@idverde.nl

Maykel Marcelis_190704BTL-9521DUM 15x15
Maykel Marcelis

Junior Productmanager Dak- en Gevelbegroening

T: 06 82 33 18 24
E: maykel.marcelis@idverde.nl

Michiel Cox
Michiel Cox

Vestigingsmanager

T: 06 55 69 87 19
E: michiel.cox@idverde.nl

Peet Lokker 244x244
Peet Lokker

Technisch manager

T: 06 53 29 34 27
E: Peet.Lokker@idverde.nl

Peter Engering
Peter Engering

Productmanager Zorg

T: 06 30 71 46 72
E: peter.engering@idverde.nl

Pieter Jan Lourens
Pieter Jan Lourens

Productmanager Business & Industry

T: 06 82 77 75 46
E: PieterJan.Lourens@idverde.nl

Pim Lage Venterink
Pim Lage Venterink

Productmanager Spelen

T: 06 10 01 27 27
E: pim.lageventerink@idverde.nl

Rob Triepels 244 x244
Rob Triepels

Projectleider

T: 06 22 30 35 74
E: rob.triepels@idverde.nl

Roeland Pullen Tijdelijk
ing. Roeland Pullen

Productmanager Dak- en gevelbegroening

T: 06 51 42 42 13
E: roeland.pullen@idverde.nl

Roland van Braak - 2021
Roland van Braak

Regiomanager Zuidwest

T: 06 22 42 16 21
E: roland.v.braak@idverde.nl

Ron Akkermans
Ron Akkermans

Vestigingsmanager

T: 0475 32 49 45
E: ron.akkermans@idverde.nl

idverde maakt gebruik van cookies

Met behulp van deze cookies kunnen we informatie verzamelen over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren. Daarnaast plaatsen derde partijen tracking cookies om je buiten onze website relevante aanbiedingen te tonen. En worden er tracking cookies geplaatst door social media-netwerken. Door op 'Ok' te klikken stem je in met het plaatsen van cookies. Wil je niet alle soorten cookies toestaan, klik dan op 'Cookie instellingen aanpassen'. Meer informatie over cookies en het gebruik van persoonsgegevens door idverde vind je hier.

Wij gebruiken de volgende cookies:

We slaan ook deze instellingen op in een cookie. Wil je later je instellingen wijzigen? Verwijder dan de cookies via je browser.

Cookie instellingen