Onze experts

Experts in groener leven

Onze mensen zijn gemotiveerd. Enthousiaste en betrokken medewerkers die gedreven zijn om samen iets te realiseren. We willen met groen maatschappelijke vraagstukken helpen oplossen, zoals klimaatverandering, sociale achterstanden, gezondheidsproblemen, waterbeheersing en biodiversiteit. Onze mensen gaan voor groen, voor huidige en toekomstige generaties.

Experts idverde Advies

Albert Jan kerssen - 2020
Albert Jan Kerssen

Vestigingsmanager

T: 06 53 22 34 74
E: albertjan.kerssen@idverde.nl

“Bouwen aan groen door bouwen met groen doen wij op het hoogste niveau.”
Anne Gortemaker 244x244
Anne Gortemaker

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: anne.gortemaker@idverde.nl

Anne-Merlijn 244x244
Anne-Merlijn Rijntjes

Adviseur Spelen

T: 055 312 40 70
E: Anne-Merlijn.Rijntjes@idverde.nl

“Spelen in het groen is duurzaam ontwikkelen.”
Anouk GLoudemans
Anouk Gloudemans

Technisch Adviseur

T: 073 205 1148
E: anouk.gloudemans@idverde.nl

“Samen werken aan een groenere en leefbare openbare ruimte!”
Arjan Raaijmakers
Arjan Raaijmakers

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: arjan.raaijmakers@idverde.nl

“Iedere dag een beetje meer groen.”
Arjan Schoenmakers
Arjan Schoenmakers

Senior Projectleider Ecologie & Natuurwetgeving

T: 06 12 29 18 22
E: arjan.schoenmakers@idverde.nl

Aron Straver
Aron Straver

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: aron.straver@idverde.nl

“Vormgever van de vitale en duurzame stad. ”
Bart Joosten
Bart Joosten

Technisch Adviseur

T: 0475 74 52 31
E: bart.joosten@idverde.nl

website - Bas verbeek
Bas Verbeek

Projectleider GEO-informatie

T: 06 82 29 35 30
E: bas.verbeek@idverde.nl

“GEO-informatie vormt de bron van onze toekomstige groene duurzame leefomgeving!”
Ben Groenen
Ben Groenen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: ben.groenen@idverde.nl

“Samen met collega’s en betrokkenen gaan voor een aantrekkelijke groene buitenruimte.”
Benjamin van Ooij 244x244
Benjamin van Ooij

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: benjamin.v.ooij@idverde.nl

“Bewust (Bio)diversiteit”
Bram Kleverwal
Bram Kleverwal

Adviseur GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: bram.kleverwal@idverde.nl

“Beeld zegt meer dan 1000 woorden.”
Cati Smulders
Cati Smulders

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: cati.smulders@idverde.nl

“Groenbeheer, ecologie en techniek samen maken mijn werk een feestje!”
Clannad Koumans 244x244
Clannad Koumans

Adviseur Beleid

T: 073 205 11 00
E: clannad.koumans@idverde.nl

“Groen brengt mensen samen.”
David van Iersel 244x244
David van Iersel

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: David.v.Iersel@idverde.nl

“Ik vind het fijn om me elke dag in te zetten voor het vergroenen van onze leefomgeving.”
Dennis van Heumen
Dennis van Heumen

Projectleider sr. Voorbereiding & Realisatie

T: 06 53 25 00 15
E: dennis.v.heumen@idverde.nl

“Samen met leuke collega’s werken aan uitdagende en gevarieerde projecten!”
Duco Bosma 244x244
Duco Bosma

Tuin- en landschapontwerper

T: 073 205 11 00
E: duco.bosma@idverde.nl

“Wat stevig in de bodem staat, is niet te ontwortelen.”
Edwin Eding
Edwin Eding

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: edwin.eding@idverde.nl

“Samen streven we naar een groene en (be)leefbare openbare ruimte.”
Elwin Kok 244x244
Elwin Kok

Technisch Adviseur

T: 0348 50 71 10
E: elwin.kok@idverde.nl

“De waarde van groen als startpunt voor de inrichting en het beheer van onze toekomstige leefomgeving.”
Erwin Bennekom
Erwin van Bennekom

Adviseur Ecologie

T: 0348 507 110
E: erwin.v.bennekom@idverde.nl

“Door toepassing van groene initiatieven een steentje bijdragen aan een duurzame samenleving.”
Fedor le Febre 244x244
Fedor le Fèbre

Projectmedewerker

T: 073 205 11 00
E: fedor.l.febre@idverde.nl

“Blijf ontdekken en grenzen verleggen. Je bent immers nooit uitgeleerd.”
Femke Cnossen 244x244
Femke Cnossen

Adviseur Ecologie

T: 055 312 40 70
E: femke.cnossen@idverde.nl

Fionne Kiggen 244x244
Fionne Kiggen

Adviseur Ecologie

T: 046 43 60 850
E: fionne.kiggen@idverde.nl

“Samen maken we de wereld een stukje groener.”
Frank Molin
Frank Molin

Projectleider

T: 06 30 24 39 49
E: frank.molin@idverde.nl

“Het gevarieerd werk tussen stedelijk en landschappelijk groen met steeds weer nieuwe uitdagingen.”
Gerry Wijnen 1
Gerry van Wijnen

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: gerry.v.wijnen@idverde.nl

“Groen is altijd goed!”
Glenn Gijzen
Glenn Gijzen

Technisch Adviseur

T: 046 43 60 850
E: glenn.gijzen@idverde.nl

“Samen werken aan een duurzame groene leefomgeving”
Ingeborg Bax
Ingeborg Bax

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: ingeborg.bax@idverde.nl

“Ecologie in de dagelijkse praktijk.”
Jan Paul Valkenburg
Jan-Paul van Valkenburg

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: jan-paul.valkenburg@idverde.nl

“Spelenderwijs ontdekt jong en oud dat beplanting niet alleen is om naar te kijken.”
Jannie Vos
Jannie Vos

Vestigingsmanager

T: 06 82 94 80 44
E: jannie.vos@idverde.nl

“Gezamenlijk met een team van professionals werken aan de vergroening van onze maatschappij, daar ga ik voor!”
Jeffrey Raijmakers
Jeffrey Raijmakers

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: jeffrey.raijmakers@idverde.nl

“De natuur een stem geven en zo de biodiversiteit in Nederland te versterken en te vergroten.”
Jeffrey Willems
Jeffrey Willems

Adviseur Ecologie

T: 055 312 40 70
E: jeffrey.willems@idverde.nl

“Meten is weten, zeker in de natuur!”
Jeroen Willems
Jeroen Willems

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: jeroen.willemse@idverde.nl

“Mijn steentje bijdragen aan een duurzame groene leefomgeving. ”
Jirina Verkuijlen-Quist
Jirina Verkuijlen-Quist

Adviseur Spelen

T: 073 205 11 00
E: jirina.verkuijlen-quist@idverde.nl

“Kinderspel is mijn uitdaging!”
Logo - idverde Advies
Jolanda Willems

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 312 40 70
E: jolanda.willems@idverde.nl

Julia van der Heijden
Julia van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 0348 507 110
E: julia.vd.heijden@idverde.nl

“Het klimaatprobleem is geen probleem voor morgen, maar wel een probleem voor gisteren.”
karin Ekker
Karin Ekker

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: karin.ekker@idverde.nl

“Variatie van elke dag maakt werken bij idverde Advies leuk en afwisselend.”
Kim Ophey
Kim Opheij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: kim.opheij@idverde.nl

“Uw wensen vertalen naar maatwerk voor onderhoud en ontwikkeling van de buitenruimte.”
Kimberly Hofstede
Kimberly Hofstede

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: kimberly.hofstede@idverde.nl

“Iedereen moet kunnen genieten van een mooie, groene omgeving dicht bij huis!”
Lars Tamboer
Lars Tamboer

Vestigingsmanager

T: 06 53 32 75 68
E: lars.tamboer@idverde.nl

“Met innovatieve oplossingen geef ik invulling aan de groene uitdagingen van de toekomst.”
Laura Kooijman 244x244
Laura Kooijman

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: laura.kooijman@idverde.nl

“De natuur doet niets zonder doel, laten we daar een voorbeeld aan nemen!”
Lisa Gijsen 244x244
Lisa Gijsen

Adviseur Ecologie

T: 046 436 0850
E: lisa.gijsen@idverde.nl

“Groen en ecologie vertakken in de maatschappij! ”
Maartje Staal
Maartje Staal

Adviseur Ecologie

T: 0348 507 110
E: maartje.staal@idverde.nl

“Een groenere wereld maken we samen.”
Maik Gijsen
Maik Gijsen

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: maik.gijsen@idverde.nl

“Groener denken, groener doen, groener leven.”
Mark van Oorschot
Mark van Oorschot

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: mark.v.oorschot@idverde.nl

“De natuur biedt inspiratie voor innovatie.”
Marlies Rijken
Marlies Rijken

Landschapsarchitect

T: 073 205 11 00
E: marlies.rijken@idverde.nl

“Ontwikkel plannen waarbij de mens en natuur elkaar tegenkomen voor jong en oud.”
Martijn Bokdam 244x244
Martijn Bokdam

Adviseur GEO-informatie

T: 055 312 40 70
E: martijn.bokdam@idverde.nl

“Door middel van GEO-informatie, groen, analyses en visualisaties een bijdrage leveren aan een mooier en duurzamer Nederland.”
Megan Beunk 244x244
Megan Beunk

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: megan.beunk@idverde.nl

“Ieder kind heeft het recht om zich te ontwikkelen in een bespeelbare en groene leefomgeving!”
Michiel Strik
Michiel Strik

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: michiel.strik@idverde.nl

“Samen op zoek naar een groenere toekomst.”
Mieke Latijnhouwers
Mieke Latijnhouwers

Projectleider Planvorming & Strategie

T: 06 22 16 69 73
E: mieke.latijnhouwers@idverde.nl

“Wij geven vorm aan een groener leven, ontwerp waar het leven centraal staat!”
Milena Koumans
Milena Koumans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 046 436 08 50
E: milena.koumans@idverde.nl

“Groen participeert – Groen ambieert – Groen innoveert.”
Miriam Spermon
Miriam Spermon

Specialist Beplantingen

T: 055 312 40 70
E: miriam.spermon@idverde.nl

“Verrassend, passend groen.”
Monique Kuijstermans
Monique Kuijstermans

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: monique.kuijstermans@idverde.nl

“Een schets brengt het ontwerp tot leven.”
Nasim Duives
Nasim Duives

Adviseur Groenbeleid

T: 073 205 11 00
E: nasim.duives@idverde.nl

“Altijd op zoek naar het beste voor mens, dier en plant.”
Nathalie Obrusnik
Nathalie Obrusnik

Adviseur Beleid

T: 046 436 08 50
E: nathalie.obrusnik@idverde.nl

“Mijn missie is om overal een groene voetafdruk achter te laten, mens en natuur met elkaar te verbinden en natuur te beschermen”
Niek van der Steeg 244x244
Niek van der Steeg

Projectmedewerker

T: 0348 507 110
E: niek.vd.steeg@idverde.nl

“Voor het behouden, verbeteren en uitbreiden van groen in de stedelijke omgeving.”
Nina Pigmans 244x244
Nina Pigmans

Projectmedewerker Ecologie

T: 046 436 0850
E: nina.pigmans@idverde.nl

“Zorg dragen voor onze natuur!”
Peter van Oosten
Peter van Oosten

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: peter.v.oosten@idverde.nl

“Het bos van de toekomst zit in een vandaag geplant zaadje.”
Rozemarijn Weges-Pera
Rozemarijn Weges-Pera

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: Rozemarijn.Weges-Pera@idverde.nl

“Echte avonturen kun je niet downloaden. Laat alle kinderen buiten spelen. ”
Sandra de Haan
Sandra de Haan

Technisch Adviseur

T: 055 312 40 70
E: sandra.d.haan@idverde.nl

Saskia Wielenga
Saskia Wielenga

Projectleider

T: 06 10 59 03 79
E: saskia.wielenga@idverde.nl

“Proceskennis is essentieel voor het versterken van natuur in projecten.”
Shirali Vaidya
Shirali Vaidya

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: shirali.vaidya@idverde.nl

“Green is a way of life ”
Theresia van den Bogaard
Theresia van den Bogaard

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: theresia.vd.bogaard@idverde.nl

“De primaire kleur van het leven is groen.”
Ursula 244x244
Ursula Jeromin

Office Manager

T: 073 205 11 00
E: Ursula.Jeromin@idverde.nl

“Groen is de kleur van harmonie, straalt positiviteit en vernieuwing uit!”
Victor Hurxkens
Victor Hurxkens

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 046 43 60 850
E: victor.hurxkens@idverde.nl

“Een groene en duurzame omgeving voor mens en natuur! ”
Wendy Hopmans
Wendy Hopmans

projectleider Omgevingsbeheer

T: 06 10 05 89 88
E: wendy.hopmans@idverde.nl

“Het is voor mij een uitdaging om de balans te zoeken tussen overheidsambities en burgerbelangen.”
Logo - idverde Advies
Wesley van den Broek

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: wesley.vd.broek@idverde.nl

“Van grijs en groen één samenhangend geheel maken, dat is voor mij de uitdaging!”
Wilco van Heerewaarden 244x244
Wilco van Heerewaarden

Business Unit Manager

T: 06 23 51 93 37
E: wilco.v.heerewaarden@idverde.nl

“Mijn missie is zowel klanten als collega’s inspireren: GROEN laat jou en je project groeien!”
Zef Hermans
Zef Hermans

Adviseur Ecologie

T: 046 43 60 850
E: zef.hermans@idverde.nl

“Een positieve omslag naar een bebouwde omgeving die een meerwaarde vormt voor natuur.”

Experts idverde Bomendienst

Arnold Meulenbelt (180619BTL-3168A)
Arnold Meulenbelt

Hoofd Boomtechnisch Advies

T: 06 12 51 33 10
E: arnold.meulenbelt@idverde.nl

“De waarde van groen begint bij de groeiplaats!”
Bart van Tilburg_180619BTL-3221A
Bart van Tilburg

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 22 90 25 69
E: bart.v.tilburg@idverde.nl

“Voor bijna elke situatie geldt; dat de praktische oplossing vaak de beste is!”
Dennis van Herpen
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@idverde.nl

Djazzy vd Pijl 244x244
Djazzy van der Pijl

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: Djazzy.vd.pijl@idverde.nl

Ellen_Zwartkruis_180619BTL-3333A
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@idverde.nl

Erik Ganzeboom
Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 06 1006 4503
E: erik.ganzeboom@idverde.nl

Freerk Oldenburger
Freerk Oldenburger

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 89 64 19
E: freerk.oldenburger@idverde.nl

“Laten we bomen bewaren voor onze (klein-)kinderen zodat ook zij kunnen genieten van hun indrukwekkende pracht en een leefbare wereld.”
Logo - idverde Bomendienst
Gijs van Leeuwen

Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: gijs.v.leeuwen@idverde.nl

Harmen_190726BTL-0576A
Harmen van der Meulen

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 82 14 11 76
E: harmen.vd.meulen@idverde.nl

“Stel jezelf de vraag waarom iets gebeurt, in de analyse van een vraag ligt vaak de basis voor het antwoord.”
Jelmer Barhorst
Jelmer Barhorst

Werkvoorbereider

T: 06 30 50 48 71
E: jelmer.barhorst@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Joost Jasperse

Leerling Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: joost.jasperse@idverde.nl

Joost valkenburg
Joost Valkenburg

Projectleider

T: 06 2240 8140
E: joost.valkenburg@idverde.nl

Jort Bosman
Jort Bosman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: jort.bosman@idverde.nl

Justin Barendregt 244x244
Justin Barendregt

Boomtechnisch Adviseur C

T: 06 51 02 39 00
E: justin.barendregt@idverde.nl

“De simpele schoonheid van de natuur vastleggen is wat ik graag doe.”
Laurens Kamphorst
Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@idverde.nl

Maarten Lonenborg
Maarten Lunenborg

Uitvoerder Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@idverde.nl

Marc Lansink
Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
E: marc.lansink@idverde.nl

“Actief zijn over de volle breedte van het vakgebied, van beleid tot verplanten, draagt bij aan een groenere, boomrijke omgeving.”
Marc Spijkerman
Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@idverde.nl

Marchien Hoffer 244x244
Marchien Hoffer

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: marchien.hoffer@idverde.nl

logo bomendienst 244x244
Marlon Pinas

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marlon.pinas@idverde.nl

Martijn van der Maarel
Martijn van der Maarel

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 61 98 14
E: martijn.vd.maarel@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Monique Boerboom

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: monique.boerboom@idverde.nl

Ren Lagerweij
Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 06 2095 9482
E: ren.lagerweij@idverde.nl

Rick Kappen 244x244
Rick Kappen

Innovatietrainee Boomtechnisch Advies

T: 055 599 94 44
E: rick.kappen@idverde.nl

“Groen is het nieuwe goud!”
Rob van Dreumel
Rob van Dreumel

Projectleider

T: 06 1093 3928
E: rob.v.dreumel@idverde.nl

Robert Prins_180619BTL-3214A
Robert Prins

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 10 01 27 25
E: robert.prins@idverde.nl

logo bomendienst 244x244
Robin Kuiper

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: robin.kuiper@idverde.nl

Robin van Milligen 244x244
Robin van Milligen

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 78 63 01
E: robin.v.milligen@idverde.nl

“Samen brengen we mens en natuur terug in balans.”
Ron Schraven - 2020
Ron Schraven

Hoofd Boomziekten & Aantastingen

T: 06 20 96 31 62
E: ron.schraven@idverde.nl

“Kennis verbinden met de praktijk is waar wij de meerwaarde vinden en toepassen.”
Tom Corton 244x244
Tom Corton

Hoofd Uitvoering

T: 06 82 08 73 42
E: tom.corton@idverde.nl

“Een groene leefbare omgeving voor onze volgende generaties met bomen als dragers van ons landschap. Daar ga ik voor!”
Tom Putman
Tom Putman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.putman@idverde.nl

Tom Verstraten
Tom Verstraten

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.verstraten@idverde.nl

Wesley Huibertse
Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@idverde.nl

Experts idverde Realisatie

Andre Hingstman
André Hingstman

Vestigingsmanager

T: 0411 62 21 14
E: andre.hingstman@idverde.nl

Arjan Dans
Arjan Dans

Vestigingsmanager

T: 06 51 50 33 00
E: arjan.dans@idverde.nl

Casper Hubers
Casper Hubers

Vestigingsmanager

T: 030 240 96 44
E: casper.hubers@idverde.nl

240 x 240 Gertjan Klein Legtenberg
Gertjan Klein Legtenberg

Vestigingsmanager

T: 06 22 46 64 23
E: gertjan.kleinlegtenberg@idverde.nl

“Door onze expertise in te zetten, maken wij de verbinding tussen de mooie natuur en uw project. ”
Joost_BTL Venray portretten-11
Joost Kreijn

Regiomanager Zuidoost

T: 06 20 00 67 10
E: joost.kreijn@idverde.nl

Jos Spooren
Jos Spooren

Vestigingsmanager

T: 06 53 29 72 46
E: jos.spooren@idverde.nl

244x244
Klaas Jager

Projectleider sr.

T: 06 82 99 17 78
E: klaas.jager@idverde.nl

“Met persoonlijke overtuiging en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen en opdrachten.”
Logo - idverde
Martin Frieszo

Vestigingsmanager

T: 0591 63 00 80
E: martin.frieszo@idverde.nl

Martin Wigger
Martin Wigger

Productmanager Business & Industry

T: 06 82 48 14 52
E: martin.wigger@idverde.nl

Michiel Cox
Michiel Cox

Vestigingsmanager

T: 06 55 69 87 19
E: michiel.cox@idverde.nl

Mirthe Donker 244x244
Mirthe Donker

Productmanager Spelen

T: 06 13 14 89 11
E: mirthe.donker@idverde.nl

“Samen werken aan een groenere omgeving geeft iedereen nieuwe energie”
Peter Engering
Peter Engering

Productmanager Zorg

T: 06 30 71 46 72
E: peter.engering@idverde.nl

Pieter Jan Lourens
Pieter Jan Lourens

Productmanager Business & Industry

T: 06 82 77 75 46
E: PieterJan.Lourens@idverde.nl

Pim Lage Venterink
Pim Lage Venterink

Productmanager Spelen

T: 06 10 01 27 27
E: pim.lageventerink@idverde.nl

Roeland Pullen Tijdelijk
ing. Roeland Pullen

Productmanager Dak- en gevelbegroening

T: 06 51 42 42 13
E: roeland.pullen@idverde.nl

Roland van Braak - 2021
Roland van Braak

Regiomanager Zuidwest

T: 06 22 42 16 21
E: roland.v.braak@idverde.nl

Ron Akkermans
Ron Akkermans

Vestigingsmanager

T: 0475 32 49 45
E: ron.akkermans@idverde.nl

idverde maakt gebruik van cookies

Met behulp van deze cookies kunnen we informatie verzamelen over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren. Daarnaast plaatsen derde partijen tracking cookies om je buiten onze website relevante aanbiedingen te tonen. En worden er tracking cookies geplaatst door social media-netwerken. Door op 'Ok' te klikken stem je in met het plaatsen van cookies. Wil je niet alle soorten cookies toestaan, klik dan op 'Cookie instellingen aanpassen'. Meer informatie over cookies en het gebruik van persoonsgegevens door idverde vind je hier.

Wij gebruiken de volgende cookies:

We slaan ook deze instellingen op in een cookie. Wil je later je instellingen wijzigen? Verwijder dan de cookies via je browser.

Cookie instellingen