Onze experts

Experts in groener leven

Onze mensen zijn gemotiveerd. Enthousiaste en betrokken medewerkers die gedreven zijn om samen iets te realiseren. We willen met groen maatschappelijke vraagstukken helpen oplossen, zoals klimaatverandering, sociale achterstanden, gezondheidsproblemen, waterbeheersing en biodiversiteit. Onze mensen gaan voor groen, voor huidige en toekomstige generaties.

Experts

Experts idverde Advies

Albert Jan kerssen - 2020
Albert Jan Kerssen

Vestigingsmanager

T: 06 53 22 34 74
E: albertjan.kerssen@idverde.nl

“Bouwen aan groen door bouwen met groen doen wij op het hoogste niveau.”
Anna Herlings
Anna Herlings

Junior Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: anna.herlings@idverde.nl

“Natuur voor iedereen.”
Anne-Merlijn 244x244
Anne-Merlijn Rijntjes

Adviseur Spelen

T: 055 312 40 70
E: Anne-Merlijn.Rijntjes@idverde.nl

“Spelen in het groen is duurzaam ontwikkelen.”
Anouk Gloudemans 244x244
Anouk Gloudemans

Technisch Adviseur

T: 073 205 1148
E: anouk.gloudemans@idverde.nl

“Samen werken aan een groenere en leefbare openbare ruimte!”
Arjan Raaijmakers
Arjan Raaijmakers

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: arjan.raaijmakers@idverde.nl

“Iedere dag een beetje meer groen.”
Arjan Schoenmakers
Arjan Schoenmakers

Senior Projectleider Ecologie

T: 06 12 29 18 22
E: arjan.schoenmakers@idverde.nl

Aron Straver
Aron Straver

Landschapsontwerper/Adviseur

T: 073 205 11 00
E: aron.straver@idverde.nl

“Vormgever van de vitale en duurzame stad. ”
Ben Groenen
Ben Groenen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: ben.groenen@idverde.nl

“Samen met collega’s en betrokkenen gaan voor een aantrekkelijke groene buitenruimte.”
Cassedy
Cassedy Wetzels

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: cassedy.wetzels@idverde.nl

“Groen toevoegen aan de openbare leefomgeving heeft impact op de toekomst, onze toekomst”
Clannad Koumans 244x244
Clannad Koumans

Junior Adviseur Planvorming & Strategie

T: 073 205 11 00
E: clannad.koumans@idverde.nl

“Groen brengt mensen samen.”
Daan Duijmelinck 244x244
Daan Duijmelinck

Junior Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: daan.duijmelinck@idverde.nl

“Samen beseffen we hoe belangrijk groen voor onze samenleving is.”
Logo - idverde
Danne van der Linden

Projectleider

T: +31 55 312 40 70
E: Danne.vd.linden@idverde.nl

Dennis van Heumen
Dennis van Heumen

Projectleider sr. Voorbereiding & Realisatie

T: 06 53 25 00 15
E: dennis.v.heumen@idverde.nl

“Samen met leuke collega’s werken aan uitdagende en gevarieerde projecten!”
Duco Bosma 244x244
Duco Bosma

Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: duco.bosma@idverde.nl

“Wat stevig in de bodem staat, is niet te ontwortelen.”
Edwin Eding
Edwin Eding

Adviseur Omgevingsbeheer & coördinator GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: edwin.eding@idverde.nl

“Samen streven we naar een groene en (be)leefbare openbare ruimte.”
Elwin Kok 244x244
Elwin Kok

Technisch Adviseur

T: 0348 50 71 10
E: elwin.kok@idverde.nl

“De waarde van groen als startpunt voor de inrichting en het beheer van onze toekomstige leefomgeving.”
Erik Poortman 244x244
Erik Poorterman

junior Adviseur Spelen

T: 055 312 40 70
E: erik.poorterman@idverde.nl

“Beken kleur, kies voor groen!”
Fedor le Febre 244x244
Fedor le Fèbre

Adviseur GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: fedor.l.febre@idverde.nl

“Blijf ontdekken en grenzen verleggen. Je bent immers nooit uitgeleerd.”
Femke Cnossen 244x244
Femke Cnossen

Adviseur Ecologie

T: 055 312 40 70
E: femke.cnossen@idverde.nl

Fionne Kiggen 244x244
Fionne Kiggen

Junior Adviseur Ecologie

T: 046 43 60 850
E: fionne.kiggen@idverde.nl

“Samen maken we de wereld een stukje groener.”
Frank de Weerd 244x244
Frank de Weerd

Adviseur Ecologie

T: +31 55 312 40 70
E: Frank.d.Weerd@idverde.nl

“Natuur een plek geven in onze samenleving”
Frank Molin
Frank Molin

Senior projectleider Techniek & Beheer

T: 06 30 24 39 49
E: frank.molin@idverde.nl

“Het gevarieerd werk tussen stedelijk en landschappelijk groen met steeds weer nieuwe uitdagingen.”
Geert Coehorst
Geert Coehorst

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: geert.coehorst@idverde.nl

“Ik draag graag bij aan het groener maken van onze openbare ruimte.”
Hans
Hans van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: hans.vd.heijden@idverde.nl

“Laat duurzaamheid onze 2e natuur worden, zodat groen vanzelfsprekend wordt!”
Ingeborg Bax
Ingeborg Bax

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: ingeborg.bax@idverde.nl

“Ecologie in de dagelijkse praktijk.”
Jamie
Jaimie van der Vleut

Adviseur Ecologie

T: +31 55 312 40 70
E: jaimie.vd.vleut@idverde.nl

Jannie Vos
Jannie Vos

Vestigingsmanager

T: 06 82 94 80 44
E: jannie.vos@idverde.nl

“Gezamenlijk met een team van professionals werken aan de vergroening van onze maatschappij, daar ga ik voor!”
Jeroen DEF
Jeroen Arends

Projectleider Integrale Projecten

T: 06 45 22 09 38
E: jeroen.arends@idverde.nl

Jeroen Willems
Jeroen Willems

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: jeroen.willemse@idverde.nl

“Mijn steentje bijdragen aan een duurzame groene leefomgeving. ”
Jirina Verkuijlen-Quist
Jirina Verkuijlen-Quist

Adviseur Spelen

T: 073 205 11 00
E: jirina.verkuijlen-quist@idverde.nl

“Kinderspel is mijn uitdaging!”
IMG-20230504-WA0001
Job Kwakernaak

Adviseur GEO-informatie

T: 073 205 11 00
E: Job.Kwakernaak@idverde.nl

Joppe oonk 244x244
Joppe Oonk

Technisch Adviseur

T: +31 55 312 40 70
E: Joppe.Oonk@idverde.nl

“"Ik hoop de mens dichter bij de natuur te krijgen"”
Joran Keur 244x244
Joran Keur

Adviseur Ecologie

T: +31 55 312 40 70
E: Joran.keur@idverde.nl

Julia van der Heijden
Julia van der Heijden

Adviseur Klimaatadaptatie

T: 0348 507 110
E: julia.vd.heijden@idverde.nl

“Het klimaatprobleem is geen probleem voor morgen, maar wel een probleem voor gisteren.”
karin Ekker
Karin Ekker

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: karin.ekker@idverde.nl

“Variatie van elke dag maakt werken bij idverde Advies leuk en afwisselend.”
Kevin de Reus
Kevin de Reus

Technisch Adviseur

T: 0348 507 110
E: Kevin.d.Reus@idverde.nl

“Tijd voor lange termijn denken”
Kim Ophey
Kim Opheij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: kim.opheij@idverde.nl

“Uw wensen vertalen naar maatwerk voor onderhoud en ontwikkeling van de buitenruimte.”
Lars Tamboer
Lars Tamboer

Vestigingsmanager

T: 06 53 32 75 68
E: lars.tamboer@idverde.nl

“Met innovatieve oplossingen geef ik invulling aan de groene uitdagingen van de toekomst.”
Laura Kooijman 2244x244
Laura Kooijman

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: laura.kooijman@idverde.nl

“De natuur doet niets zonder doel, laten we daar een voorbeeld aan nemen!”
Lisa Gijsen 244x244
Lisa Gijsen

Adviseur Ecologie

T: 046 436 0850
E: lisa.gijsen@idverde.nl

“Groen en ecologie vertakken in de maatschappij! ”
Maartje Staal
Maartje Staal

Adviseur Ecologie en Beleid

T: 0348 507 110
E: maartje.staal@idverde.nl

“Een groenere wereld maken we samen.”
Maik Gijsen
Maik Gijsen

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: maik.gijsen@idverde.nl

“Groener denken, groener doen, groener leven.”
Marjolein foto 244x244
Marjolein van Gelder

Junior Adviseur Omgevingsbeheer

T: +31 73 205 11 00
E: Marjolein.v.gelder@idverde.nl

“Groen als verbindende factor voor gezonde, leefbare en aantrekkelijke steden.”
Mark Lathouwers 244x244
Mark Lathouwers

Junior Adviseur GEO informatie

T: +31 73 205 11 00
E: Mark.Lathouwers@idverde.nl

“Mijn passie voor Geo combineren met het meedenken aan een groene en betere toekomst voor iedereen. Dat is wat mij drijft”
Mark van Oorschot 244x244
Mark van Oorschot

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: mark.v.oorschot@idverde.nl

“De natuur biedt inspiratie voor innovatie.”
Megan Beunk 244x244
Megan Beunk

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: megan.beunk@idverde.nl

“Ieder kind heeft het recht om zich te ontwikkelen in een bespeelbare en groene leefomgeving!”
Foto merel 244x244
Merel de Ruijter

junior landschapsontwerper

T: +31 73 205 11 20
E: Merel.d.ruijter@idverde.nl

“Het is mijn missie om mens en natuur te verbinden door het creëren van een inspirerende, groene omgeving.”
Michiel Heil
Michiel Heil

Junior Adviseur Ecologie

T: 0348 507 110
E: michiel.heil@idverde.nl

“"Bewustzijn creëren voor het natuurschoon om ons heen"”
Mieke Latijnhouwers
Mieke Latijnhouwers

Projectleider sr. Planvorming & Strategie

T: 06 22 16 69 73
E: mieke.latijnhouwers@idverde.nl

“Wij geven vorm aan een groener leven, ontwerp waar het leven centraal staat!”
Milena Koumans
Milena Koumans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 046 436 08 50
E: milena.koumans@idverde.nl

“Groen participeert – Groen ambieert – Groen innoveert.”
Miriam Spermon
Miriam Spermon

Specialist Beplantingen

T: 055 312 40 70
E: miriam.spermon@idverde.nl

“Verrassend, passend groen.”
Mischa de Bruijn
Mischa de Bruijn

Junior Adviseur Beleid

T: 055 312 40 70
E: mischa.d.bruijn@idverde.nl

Monique Kuijstermans
Monique Kuijstermans

Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: monique.kuijstermans@idverde.nl

“Een schets brengt het ontwerp tot leven.”
Niek van der Steeg 244x244
Niek van der Steeg

Junior Adviseur Planvorming en Strategie

T: 0348 507 110
E: niek.vd.steeg@idverde.nl

“Voor het behouden, verbeteren en uitbreiden van groen in de stedelijke omgeving.”
Nina Pigmans 244x244
Nina Pigmans

Adviseur Beleid en Ecologie

T: 046 436 0850
E: nina.pigmans@idverde.nl

“Zorg dragen voor onze natuur!”
Pim de Boer
Pim de Boer

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: pim.d.boer@idverde.nl

“Wat mij drijft in het dagelijks leven is het vergroenen van onze buitenruimte door middel van mooie samenwerkingen.”
Regine Adriaanse
Regine Adriaanse

Specialist Beleid

T: 046 436 0850
E: regine.adriaanse@idverde.nl

“Spelenderwijs ontdekt jong en oud dat beplanting niet alleen is om naar te kijken.”
Robert Buffinga 244x244
Robert Buffinga

Adviseur Beleid & Beheer

T: 055 312 40 70
E: robert.buffinga@idverde.nl

“Met uitvoerbare en goede ideeën een bijdrage leveren en draagvlak creëren aan een aantrekkelijke groene omgeving.”
logo idverde
Ron Brummelhuis

Technisch Adviseur

T: 055 312 40 70
E: ron.brummelhuis@idverde.nl

Rozemarijn Weges-Pera
Rozemarijn Weges-Pera

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: Rozemarijn.Weges-Pera@idverde.nl

“Echte avonturen kun je niet downloaden. Laat alle kinderen buiten spelen. ”
IMG-20231101-WA0000 244
Ruben van Laar

Adviseur Ecologie

T: +31 55 312 40 70
E: Ruben.v.laar@idverde.nl

“Groen is het nieuwe goud”
Sandra de Haan
Sandra de Haan

Technisch Adviseur

T: 055 312 40 70
E: sandra.d.haan@idverde.nl

Saskia Wielenga
Saskia Wielenga

Projectleider Ecologie & Projectleider Beleid/Beheer & Geo

T: 06 10 59 03 79
E: saskia.wielenga@idverde.nl

“Proceskennis is essentieel voor het versterken van natuur in projecten.”
Shirali Vaidya
Shirali Vaidya

Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: shirali.vaidya@idverde.nl

“Green is a way of life ”
Stef Hooghiem
Stef Hooghiem

Junior Adviseur Beleid

T: 046 436 0850
E: stef.hooghiem@idverde.nl

“Mens en natuur in harmonie.”
Theresia van den Bogaard
Theresia van den Bogaard

Adviseur Planvorming & Strategie

T: 073 205 11 00
E: theresia.vd.bogaard@idverde.nl

“De primaire kleur van het leven is groen.”
Ursula 244x244
Ursula Jeromin

Office Manager

T: 073 205 11 00
E: Ursula.Jeromin@idverde.nl

“Groen is de kleur van harmonie, straalt positiviteit en vernieuwing uit!”
Victor Hurxkens
Victor Hurxkens

Junior Adviseur Omgevingsbeheer

T: 046 43 60 850
E: victor.hurxkens@idverde.nl

“Een groene en duurzame omgeving voor mens en natuur! ”
Wendy Hopmans
Wendy Hopmans

projectleider Omgevingsbeheer

T: 06 10 05 89 88
E: wendy.hopmans@idverde.nl

“Het is voor mij een uitdaging om de balans te zoeken tussen overheidsambities en burgerbelangen.”
Wilco van Heerewaarden 244x244
Wilco van Heerewaarden

Vestigingsmanager

T: 06 23 51 93 37
E: wilco.v.heerewaarden@idverde.nl

“Mijn missie is zowel klanten als collega’s inspireren: GROEN laat jou en je project groeien!”
Willem van der Linde
Willem van der Linden

ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: willem.vd.linden@idverde.nl

“Ik vind het belangrijk dat jong en oud kunnen bewegen en spelen in een groene omgeving ”
Yannick
Yannick Pinckers

junior Adviseur Ecologie

T: 046 436 08 50
E: yannick.pinckers@idverde.nl

“Onze invloed op de natuur en haar dieren vormt het kritieke kruispunt tussen harmonie en destructie.”
Zef Hermans
Zef Hermans

Specialist Biodiversiteit

T: 046 43 60 850
E: zef.hermans@idverde.nl

“Een positieve omslag naar een bebouwde omgeving die een meerwaarde vormt voor natuur.”

Experts idverde Bomendienst

Anne Lenters
Anne Lenters

Boomtechnisch Adviseur C

T: 055 599 94 44
E: anne.lenters@idverde.nl

“Natuur geeft je het gevoel dat je leeft.”
Arnold Meulenbelt (180619BTL-3168A)
Arnold Meulenbelt

Hoofd Boomtechnisch Advies

T: 06 12 51 33 10
E: arnold.meulenbelt@idverde.nl

“De waarde van groen begint bij de groeiplaats!”
Bart van Tilburg_180619BTL-3221A
Bart van Tilburg

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 22 90 25 69
E: bart.v.tilburg@idverde.nl

“Voor bijna elke situatie geldt; dat de praktische oplossing vaak de beste is!”
Dennis van Herpen
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@idverde.nl

Djazzy vd Pijl 244x244
Djazzy van der Pijl

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: Djazzy.vd.pijl@idverde.nl

Ellen_Zwartkruis_180619BTL-3333A
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@idverde.nl

Erik Ganzeboom
Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 06 1006 4503
E: erik.ganzeboom@idverde.nl

Freerk Oldenburger
Freerk Oldenburger

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 82 89 64 19
E: freerk.oldenburger@idverde.nl

“Laten we bomen bewaren voor onze (klein-)kinderen zodat ook zij kunnen genieten van hun indrukwekkende pracht en een leefbare wereld.”
Logo - idverde Bomendienst
Gijs van Leeuwen

Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: gijs.v.leeuwen@idverde.nl

Harmen_190726BTL-0576A
Harmen van der Meulen

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 82 14 11 76
E: harmen.vd.meulen@idverde.nl

“Stel jezelf de vraag waarom iets gebeurt, in de analyse van een vraag ligt vaak de basis voor het antwoord.”
244x244_Jelmar Huizinga
Jelmar Huizinga

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: jelmar.huizinga@idverde.nl

“Bomen de kans geven om oud te worden.”
Logo - idverde Advies
Jolanda Willems

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 312 40 70
E: jolanda.willems@idverde.nl

Joost valkenburg
Joost Valkenburg

Projectleider

T: 06 2240 8140
E: joost.valkenburg@idverde.nl

Jort Bosman
Jort Bosman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: jort.bosman@idverde.nl

Justin Barendregt 244x244
Justin Barendregt

Boomtechnisch Adviseur C

T: 06 51 02 39 00
E: justin.barendregt@idverde.nl

“De simpele schoonheid van de natuur vastleggen is wat ik graag doe.”
Laurens Kamphorst
Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@idverde.nl

Maarten Lonenborg
Maarten Lunenborg

Uitvoerder Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@idverde.nl

Marc Lansink
Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
E: marc.lansink@idverde.nl

“Actief zijn over de volle breedte van het vakgebied, van beleid tot verplanten, draagt bij aan een groenere, boomrijke omgeving.”
logo bomendienst 244x244
Marlon Pinas

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marlon.pinas@idverde.nl

Martine Broers 244x244
Martine Broers

Trainee Bomendienst

T: 055 599 9444
E: martine.broers@idverde.nl

Logo - idverde Bomendienst
Monique Boerboom

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: monique.boerboom@idverde.nl

Ren Lagerweij
Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 06 2095 9482
E: ren.lagerweij@idverde.nl

Rick Kappen 244x244
Rick Kappen

Innovatietrainee Boomtechnisch Advies

T: 055 599 94 44
E: rick.kappen@idverde.nl

“Groen is het nieuwe goud!”
Rick Kooiman 244x244
Rick Kooiman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: rick.kooiman@idverde.nl

Rob van Dreumel
Rob van Dreumel

Projectleider

T: 06 1093 3928
E: rob.v.dreumel@idverde.nl

logo bomendienst 244x244
Robin Kuiper

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: robin.kuiper@idverde.nl

Ron Schraven - 2020
Ron Schraven

Hoofd Boomziekten & Aantastingen

T: 06 20 96 31 62
E: ron.schraven@idverde.nl

“Kennis verbinden met de praktijk is waar wij de meerwaarde vinden en toepassen.”
Tom Putman
Tom Putman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.putman@idverde.nl

Tom Verstraten
Tom Verstraten

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.verstraten@idverde.nl

Wesley Huibertse
Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@idverde.nl

Experts idverde Realisatie

Andre Hingstman
André Hingstman

Vestigingsmanager

T: 0411 62 21 14
E: andre.hingstman@idverde.nl

Arjan Dans
Arjan Dans

Vestigingsmanager

T: 06 51 50 33 00
E: arjan.dans@idverde.nl

Casper Hubers
Casper Hubers

Vestigingsmanager

T: 030 240 96 44
E: casper.hubers@idverde.nl

Christian Jongenotter Tijdelijk
Christian Jongenotter

Contractmanager

T: 06 51 60 21 02
E: christian.jongenotter@idverde.nl

logo idverde
Dennis van Kempen

Vestigingsmanager i.o.

T: 0620964254
E: Dennis.v.Kempen@idverde.nl

Dick van Rooij - website
Dick van Rooij

Productmanager Spelen

T: 06 45 40 23 62
E: dick.v.rooij@idverde.nl

“"In het bos heb je geen Wifi, maar door te spelen heb je de beste connectie"”
Erik van Veelen
Erik van Veelen

vestigingsmanager

T: +31 111 48 21 87
E: erik.v.veelen@idverde.nl

“Niemand is een binnenmens, ontdek de buitenmens in jezelf.”
MicrosoftTeams-image
Frank van Genechten

Werkvoorbereider

T: +31 40 255 35 77
E: frank.v.genechten@idverde.nl

“"Groen, veel meer dan alleen een kleur" ”
240 x 240 Gertjan Klein Legtenberg
Gertjan Klein Legtenberg

Vestigingsmanager

T: 06 22 46 64 23
E: gertjan.kleinlegtenberg@idverde.nl

“Door onze expertise in te zetten, maken wij de verbinding tussen de mooie natuur en uw project. ”
Jos Spooren
Jos Spooren

Vestigingsmanager

T: 06 53 29 72 46
E: jos.spooren@idverde.nl

logo idverde
Klaas Jager

Vestigingsmanager

T: 06 82 99 17 78
E: klaas.jager@idverde.nl

“Met persoonlijke overtuiging en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen en opdrachten.”
Martin Wigger
Martin Wigger

Adviseur Business, Industrie en Zorg

T: 06 82 48 14 52
E: martin.wigger@idverde.nl

Michiel Cox
Michiel Cox

Vestigingsmanager

T: 06 55 69 87 19
E: michiel.cox@idverde.nl

Pieter de jong
Pieter de Jong

Projectleider

T: 030 240 9644
E: pieter.d.jong@idverde.nl

Pieter Jan Lourens
Pieter Jan Lourens

Productmanager Business, Industrie en Zorg

T: 06 82 77 75 46
E: PieterJan.Lourens@idverde.nl

Pieter van Driel 244x244
Pieter van Driel

Projectleider

T: 0111 48 21 87
E: Pieter.v.Driel@idverde.nl

Pieter Zonneveld
Pieter Zonneveld

Regiomanager Noord

T: 06 53 59 94 83
E: pieter.zonneveld@idverde.nl

“Een groene omgeving, geeft een positieve beleving.”
Pim Lage Venterink
Pim Lage Venterink

Productmanager Spelen

T: 06 10 01 27 27
E: pim.lageventerink@idverde.nl

Roeland Pullen Tijdelijk
ing. Roeland Pullen

Adviseur Dak- en Gevelgroen

T: 06 51 42 42 13
E: roeland.pullen@idverde.nl

Roland van Braak - 2021
Roland van Braak

Regiomanager Zuidwest

T: 06 22 42 16 21
E: roland.v.braak@idverde.nl

Ron Akkermans
Ron Akkermans

Vestigingsmanager

T: 0475 32 49 45
E: ron.akkermans@idverde.nl

Thijs Remmers
Thijs Remmers

Contractmanager

T: 06 13 19 71 63
E: thijs.remmers@idverde.nl

Thimo Baas
Thimo Baas

Projecleider i.o.

T: 0165 59 00 90
E: thimo.baas@idverde.nl

Experts Bras Fijnaart, onderdeel van idverde NL

Martijn Costiaensen

Vestigingsmanager

T: 0646742752
E: martijn.costiaensen@idverde.nl